Portfolio

Zapraszamy do obejrzenia wybranych koncepcji projektowych zrealizowanych przez naszą Pracownię

Przestrzenie publiczne stanowią szczególne wyzwanie projektowe ponieważ kształtowane są przez ogromną liczbę czynników: kulturowych, społecznych, ekonomicznych, historycznych…. Przestrzeń publiczna i miasto ciągle się przeobraża. Każdy z nas ma wpływ na charakter tego przeobrażenia. Użytkownik danej przestrzeni jest elementem centralnym. Zapraszamy do współpracy Urzędy Gminy, Urzędy Miasta, Firmy i Instytucje, które chciałyby na swoim terenie stworzyć przestrzeń ciekawą, interaktywną i przyjazną użytkownikom.

Tworzymy nowoczesne i niebanalne projekty ogrodów prywatnych. Nasze realizacje powstają głównie w Lublinie i na terenie województwa lubelskiego, ale także w Warszawie czy Zakopanem. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto chciałby spełnić swoje marzenie o projekcie ogrodu. Projektowanie jest naszą pasją, a zakładanie ogrodów nie ma dla nas tajemnic.

Każdy z projektów stanowi dla nas odrębne wyzwanie i jest traktowany indywidualnie. Stąd dla każdego z nich opracowywane są elementy małej architektury. Nasze koncepcje zawierają autorskie rozwiązania dedykowane wybranej ogrodowej przestrzeni.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress